Teknoloji

Uygun fiyatlı Galaxy S23 için sevindiren iddia… SamMobile tarihini açıkladı!

Samsung’un Galaxy S serisine alternatif olarak ilk kez 23 Eylül 2020’de sunduğu Galaxy FE serisi, kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi. 2020 yılında tanıtılan Galaxy S20 FE, diğer amiral gemisi Samsung telefonlarına göre uygun fiyatla satışa sunuldu.

CHIP KRİZİ NEDENİYLE GECİKTİ

Samsung, geçtiğimiz Şubat ayında Galaxy S23 serisini tanıtmıştı. Bundan kısa bir süre sonra da Samsung Galaxy S23 FE’nin tanıtılacağı belirtilmişti. Samsung’un merakla beklenen Galaxy S23 FE modelinin normalde rafa kaldırıldığına dair haberler vardı. Ancak, SamMobile 2023’ün dördüncü çeyreğinde Galaxy S23 FEgetirileceğini bildirdi.

Samsung Galaxy S23 FE’nin Exynos 2200 işlemci ile geleceği söyleniyor. Şirketin tanıtacağı Galaxy S23 FE’nin standart versiyonu Galaxy S23’ten daha uygun fiyata geleceği söyleniyor.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Galaxy S21 FE’nin fiyat performans telefonu olarak kullanıcılara güzel bir deneyim sunduğu biliniyor. Ancak çip sorunu nedeniyle şirket, FE serisinin üretimine kısa bir süre ara vermek zorunda kaldı. Bu nedenle Galaxy S23 FE’nin tanıtımıyla ilgili bu haberler kullanıcıları meraklandırmışa benziyor.

 

KAYNAK: HABER7

kahta-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu